3 ürün: Castlevania kitabı, Star Trek pride tişörtü, Seinfeld oyunu

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.Castlevania: The Art of the Animated Series

Kimileri tarafından “Tüm zamanların en başarılı video oyunu uyarlaması” olarak tanımlanan, Netflix’in geçtiğimiz ay final yapan anime serisi Castlevania’nın fanlarının dikkatine! Serinin dört sezonu boyunca yapılmış çizimler ve konsept tasarımları bir araya getiren 192 sayfalık bir kitap hazırlandı. Castlevania’nın korku, fantezi ve gotik unsurları buluşturan görsel evrenini keşfe çıkacak kitap, çizgi roman meraklılarının epey aşina olduğu Dark Horse tarafından basılıyor. Yazarı, daha önce BoJack Horseman için de benzer bir çalışmaya imza atan Chris McDonnell.

17 Ağustos 2021’de piyasaya çıkacak kitaba ilişkin detaylar burada.

Star Trek pride tişörtü

Moda dünyasının tüm büyük markaları Onur Ayı sebebiyle gökkuşakları hâkimiyetindeki yeni koleksiyonlarını tanıtıyor. CBS’in Star Trek: Discovery dizisi için de pride temalı yeni bir tişört tasarlandı. Trans bayrağındaki renkleri Star Trek logosuna yerleştiren tişörtten elde edilecek gelir, ABD’de yıllardır homofobiye karşı mücadele eden sivil toplum örgütü GLAAD’a bağışlanacak.

Siyah, mor ve gri opsiyonları bulunan tişörtlere dair detaylar için buraya.

Seinfeld kutu oyunu

Funko, popüler kültürün tanıdık simalarını farklı şekillerde masalara, raflara getirmeye tam gaz devam ediyor. Meşhur figürlerinin yanı sıra kimi zaman kutu oyunlarıyla da gözleri şenlendiren Funko’nun Seinfeld için hazırladığı bir oyun yaklaşmakta. Dizinin tüm bölümlerini kapsayan bir trivia oyunu olarak kurgulanan Funko Seinfeld: The Party Game About Nothing, 1400’ü aşkın soru ve alıntıyı bir araya getiriyor. Kartların üzerindeki karakter illüstrasyonları bile bu oyun hakkında ciddi düşünmenize yeterli olabilir.

En az 2 en fazla 8 kişiyle oynanan Seinfeld oyunu hakkında detaylar burada.