3 ürün: Florence K. Delight çantası, Napalm Death figürü, Gengar koltuğu

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Florence Konstantina Delight çantası

Eski İstanbul hanımefendilerinden ilham alan, “İstanbul tarihine göz kırparken cinsiyet sabotörlüğünü bırakmayan” drag queen Florence Konstantina Delight’ın portre illüstrasyonuyla hazırlanan kanvas çantalar, queerwaves ortaklığıyla satışa çıktı. Cansın Öztürk’ün harika çiziminin görüldüğü çanta 35 x 40 cm ebatlarında.

queerwaves’in online dükkânında Florence K. Delight çantalarıyla birlikte harika tişörtler, çantalar ve takılar var. 

Napalm Death figürü

Grindcore efsanesi Napalm Death, ilk albümü Scum’ı Earache Records etiketiyle 1987’de yayımlamıştı. Albümün 35. yıl dönümü yaklaşırken, kapak görselindeki şeytanın ReAction figürü piyasaya çıkıyor. Kanatları, bacakları ve kafası hareket ettirilebilen figür, 10 cm büyüklüğünde. Albümün ilk baskısıyla uyumlu bir renk skalasıyla tasarlanmış. 

Detaylar için BrooklynVegan’ın online dükkânına bekleniyorsunuz.

Pokémon Gengar koltuğu

Hayalet Pokémon Gengar, tekinsiz sırıtışı ve kırmızı gözleriyle sizi kucağına bekliyor. Evet, kucağına. Her geçen yıl farklı format ve şekillerde ısıtılarak yeni jenerasyonlara tanıtılması amaçlanan Pokémon serisine dair alışılmışın dışında onlarca ürün tasarımı görmüştük. Şimdi de Gengar karakteri bir koltuğa dönüştürüldü. Japonya’daki bir popüler kültür markası olan Cellutane’in lisanslı tasarımı henüz hazırlık aşamasında ve yakın gelecekte farklı ülkelere gönderimi yapılmayacak.

Detaylar için Cellutane’e.