3 ürün: Michael Scott iskambil kâğıtları, 3 boyutlu Catan, özel LeBron James forması

Bugünlerde önümüze çıkan 3 ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Michael Scott iskambil kâğıtları

The Office’in ABD versiyonu, 2013’te final yapmasına rağmen dünya genelinde streaming servislerinde en çok izlenen yapım olmaya devam ediyor. Dizinin baş karakteri Michael Scott da akıl sır erdirmenin pek kolay olmadığı alıntılarıyla meme dünyasına hükmetmekte. 27 Mayıs’ta Friends, Venom, Parks & Recreation ve Peanuts gibi seriler için yeni setleri satışa çıkaran Aquarius, Michael Scott ve unutulmaz cümlelerine adanmış 52’lik iskambil kâğıdı setini de bu memelerden ilhamla yaratmış olmalı. 

Detaylar burada. 

3 boyutlu Catan

Kutu oyunu tutkunlarının favorilerinden Catan’ın 3 boyutlu versiyonu! Risk, Monopoly ve Age of Empires oyunlarının bir karışımı olarak hayal edebiliriz Catan’ı. Harita üzerinde belirli yerleşim alanları kurmak için birtakım gereksinimleriniz var. Zar atarak ilerlediğiniz oyunda, şehir kurmak için saman, taş, kiremit, odun gibi kaynakları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunun yaratıcısı Klaus Tueber’in bizzat tasarladığı ve şekillendirdiği 3 boyutlu versiyonda, oyunun 10. yılı için hazırlanan limited edition kutusundaki figürlerden ilham alınmış. Dağlar, yapılar, ormanlar masanızdan yükselirken; bu sürükleyici oyun deneyiminin de zirveye çıkacağına şüphe yok.

Oyun ağustosta piyasada olacak. Detaylar burada.  

Nike NBA MVP Select LeBron James forması

NBA playoffları ilk turunda Lakers’ı Phoenix Suns karşısında sırtlamaya çalışan LeBron James, bu yaz vizyona girecek yeni Space Jam filmiyle de gündemde. Hâliyle LeBron’la ilişkili onlarca yeni tasarım satışa çıkmaya devam ediyor. Nike’ın, 90’lardaki basketbol ürünlerinden ilhamla yarattığı MVP Select serisi için hazırladığı göz kamaştıran mor forma da bunlardan biri. Seri kapsamında satışa çıkan ilk formalar tükenmiş olsa da Nike LeBron versiyonunun stoğunu genişletmeye devam ediyor. Formanın üstünde yıldız oyuncunun imzası, MVP ve Yılın Çaylağı logoları ile kısa bir biyografisi mevcut. 

Retro Lakers formalarını andıran tasarımıyla, NBA koleksiyonerlerin ağzını sulandıran formayla ilgili detaylar burada. Aynı seriden Luka Doncic formasına da bakmayı unutmayın.