Action Bronson, Martin Scorsese'nin yıldızlarla dolu "The Irishman" filminde rol alacak

Martin Scorsese’nin Netflix için çektiği ve başrollerinde Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi efsaneleri bulunduran The Irishman filminin oyuncu kadrosuna katılan son isim ünlü hip hop müzisyeni Action Bronson oldu.


Charles Brandt’in I Heard You Paint Houses romanından uyarlanan The Irishman, usta yönetmen Martin Scorsese’nin çok konuşulan filmi Silence‘ın ardından çekeceği ilk uzun metraj film. Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci’nin yanı sıra Bobby Cannavale, Ray Romano ve Harvey Keitel gibi isimlerin de rol aldığı film, işçi lideri ve faaliyetleriyle mafyanın hedefi haline gelen Jimmy Hoffa’nın ortadan kayboluşunu mercek altına alıyor. Filmde Jimmy Hoffa’yı ilk kez Scorsese’yle çalışacak olan Al Pacino canlandırıyor. Filme ismini veren The Irishman karakterini canlandıracak isim de Robert De Niro.

Hip hop kariyerinin yanı sıra Vice için hazırladığı programlarla da tanınan Action Bronson’ın filmde hangi karakterle veya nasıl bir rolle karşımıza çıkacağı henüz bilinmiyor. Bronson’ın Instagram hesabından paylaştığı De Niro ve Scorsese’li fotoğrafsa şimdiden yüzlerde bir tebessüm oluşturuyor.

View this post on Instagram

Religious Art.

A post shared by Action Bronson (@bambambaklava) on