Ahmet Ali Arslan, 15 Aralık akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da

Bant Mag. Havuz / Bina’nın yeni konser serisi Kendine Has sunar Filtresiz Konserler, 15 Aralık’ta Ahmet Ali Arslan’la başlıyor.

Ahmet Ali Arslan’ın ilk albümü Günaşığı, şarkı yazarlığı ile geleneksel müzikteki yeni nefesleri bir araya getirerek yazdığı on şarkıdan oluşuyor. 2017 Şubat ayında Z Müzik/Kalan etiketiyle çıkan albümde, eşlik sazların çeşitliliği ve şarkılarla olan uyumu dikkat çekiyor. Ahmet Ali Arslan İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir gibi şehirlerde verdiği konserlerin ardından, 2018 Ekim ayında Bora Bekiroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı “Gözlerimdesin” şarkısına çekilen ilk video klibini yayınladı. Şu sıralar Youtube sayfasından düzenli aralıklar düetler ve sürpriz performans kayıtları yayınlayan Ahmet Ali Arslan, bir yandan besteci ve prodüktör olarak da farklı müzisyenlerle çalışmalarını sürdürüyor.

Ozan Sarohan’ın buzuki ve lavtasıyla, Ozan Kısaparmak’ın da bas gitarıyla eşlik ettiği Ahmet Ali Arslan, Kendine Has Filtresiz Konserler serisinin ilk konserini verecek. Serinin sonraki konserlerinde sahne Lara Di Lara, Can Kazaz ve Suzin’in. Cumartesi gecesi de Ahmet Ali Arslan konserinin ardından Bina’nın DJ kabini Can Aydınoğlu ve Cem Kayıran’a emanet.

Giriş ücreti: 20 TL (Biletler Bina’da satışta)
Kapı açılış: 20:30
Konser: 21:00