Ahmet Ali Arslan, Nilipek, Mertcan Mertbilek ve dahası 9-10 Mart'ta Bant Mag. Havuz / Bina'da

Bu hafta sonu Bant Mag. Havuz / Bina’daki konserlerle başlayacak olan Jam Session etkinliklerinde 9 Mart Cuma akşamı Nilipek ve Ahmet Ali Arslan, 10 Mart Cumartesi akşamı ise Mertcan Mertbilek, Özgün Semerci ve Barlas Tan Özemek sahnede olacak.

Mart ayı boyunca Kadiköy’de altı farklı mekanda gerçekleşecek konserler ve etkinlikler serisi Jam Session’ın ilk konukları 9 Mart Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da Nilipek ve Ahmet Ali Arslan olacak. Naif melodilerle kaplı parçalarıyla tanınan ancak son albümü Döngü‘yle birçok türe göndermeler de yapan Nilipek, kendisine gitarda Can Aydınoğlu’nun eşlik edeceği akustik konseriyle ilk kez Bant Mag. Havuz / Bina’da. Konser 21:00’de başlıyor.

Nilipek’in ardından, 22:00’de, ilk albümü Günaşığı’nı geçtiğimiz haftalarda yayınlayan ve derin duygular barındıran parçalarıyla dinleyeceğimiz Ahmet Ali Arslan Bant Mag. Havuz / Bina’da olacak. Etkinlikle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

10 Mart Cumartesi günü Jam Session konserlerinde bu kez Bant Mag. Havuz / Bina’da ağırlayacağımız isimler Barlas Tan Özemek, Palmiyeler’den Mertcan Mertbilek ve Özgün Semerci olacak. İlk solo albümünü tamamlamak üzere olan ve Bülent Ortaçgil’den Korhan Futacı’ya birçok farklı müzisyenle çalışmalara imza atan Barlas Tan Özemek gecenin ilk konuğu. Konser 21:00’de başlıyor.

Ardından, 22:00’de, Palmiyeler ve Kilink gruplarından tanıdığımız Mertcan Mertbilek, iki gruptan da şarkılar seslendirdiği solo performansıyla Bant Mag. Havuz sahnesinde olacak.

Gecenin kapanışını ise yeni bir albüm hazırlığında olan ve folk müziğe yer yer karanlık yaklaşımlar getiren Özgün Semerci’nin, henüz yayınlamadığı şarkılarından da çalacağı konseri yapacak. Etkinlikle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

Yükleniyor...