"American Horror Story" ekibi, Lady Gaga'nın yeni sezon performansına övgüler yağdırdı

Beşinci American Horror Story sezonu Hotel için geri sayım sürerken dizinin oyuncuları ve yönetmeninden, yeni sezonda başrolde izleyeceğimiz Lady Gaga’nın oyunculuğu hakkında övgü dolu açıklamalar geldi.

American Horror Story: Hotel‘de dizinin ağırlıklı olarak geçeceği hotelin sahibi Elizabeth’i canlandıran Lady Gaga’nın sahnelerinin çekimleri sürüyor. Geçtiğimiz hafta epey kanlı bir cinayet sahnesinin çekimlerinin gerçekleştiği ve tüm ekibin Lady Gaga’nın performansından etkilendiği gelen haberler arasında.

Dizinin sürekli oyuncularından biri olan Sarah Paulson, Lady Gaga’nın dizide canlandıracağı Elizabeth karakteri için en doğru seçim olduğunu dile getiriyor. Lady Gaga’nın dizi için büyük bir armağan olduğunu vurgulayan Paulson, yeni American Horror Story sezonundaki hikaye ile Lady Gaga’nın çok iyi bir uyumu olduğunu düşünüyor. Dizinin yeni sezonunda ana karakterlerden birini canlandıracan olan Matt Bomer da özellikle Lady Gaga’nın setteki profesyonelliğinden ve oyunculuğundan övgüyle bahsediyor. Bomer, Lady Gaga’nın dizideki performansıyla harikalar yarattığını söylerken, müzisyenin oyunculuğunu da zeki, seksi ve korkutucu olarak tanımladı. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen çekimlerde söz konusu cinayet sahnesinde Lady Gaga ile birlikte rol alan oyunculardan biri olan Kathy Bates de, Gaga’nın cinayet sahnesinin hakkını fazlasıyla verdiğini belirtiyor.

Dizinin yaratıcılarından Ryan Murphy de geçtiğimiz günlerde attığı bir Tweet’te Lady Gaga’nın, hayal ettiği her şeyi fazlasıyla yansıttığını dile getirmişti.