Ray-Ban: Anı yaşamaktan asla vazgeçmeyenler için #YouAreOn

Ray-Ban koleksiyonu tavrınızı ortaya koymanın da ötesine geçerek, anı gerçekten olduğunuz gibi yaşayan, gerçek renklerin parlamasına izin verecek cesarete sahip olmanızla ilgili. Orijinal ikonlardan ilham alan Ray-Ban ile şimdi en iyi halinize bürünmenin, dünyaya karşı bakışınızı ortaya koymanın ve en önemlisi olduğunuz kişiyi daha da sevmenin tam zamanı!

Anda kalmak, anı gerçekten olduğunuz gibi yaşamak, olduğunuz kişiyi sevmek ve dünyaya bakışınızla doğrudan ilişkili. #YouAreOn, şimdi her zamankinden daha gerçek. Zamansız ve her dönemin mutlak yıldızı Wayfarer, sezonun kalın asetat trendinin dikkat çekici modeli Nomad, yeniden yorumlanırken ezberleri bozan Inverness, mükemmel uyumuyla havalı bir görünüme sahip State Street ve altıgen formun kuralları yıkan kombinasyonu Jack Ray-Ban koleksiyonunun dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor.

RB2140 – Gerçek ikonlar her zaman şaşırtır

Ray-Ban Wayfarer Rock‘n Roll enerjisi, vintage dokular ve güncellenmiş ikonik lens renkleri ile her sezon olduğu gibi bu sezonunda yıldız parçaları arasında! Tasarlandığı ilk günden bu yana dünyaca ünlü Hollywood yıldızları, ünlü müzik grupları ve sporcuları tarafından büyük ilgi gören ikonik ve zamansız model adete bir Ray-Ban efsanesi!

RB2187 – Nomad ile zamanda gizemli bir yolculuk zamanı!

1970’lerden gelen ve 1990’larda yeniden kendini gösteren Nomad zamanda keyifli bir yolculuğa çıkıyor. Sezonun kalın asetat trendinin dikkat çekici modeli, kare formu, ekstra derin kıvrımlı uçları ve geniş saplarıyla türünün eşsiz bir örneği!

RB2191 – 1970’li yılların ikonik Inverness modeli ezberleri bozuyor

Golf kulübü stilini ezberleri bozacak şekilde Ray-Ban koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor. 1970’lerde sınırlı sayıda üretilen günümüzde ise koleksiyonun en iddialı ve ikonik modellerinden Inverness ile ezberleri bozmak çok kolay! Ray-Ban’in yeni koleksiyonun önemli bir ferdi haline gelen Inverness modeli kalın, süslemeli kaş çizgisi ve dikkat çekici kare biçimiyle kenarda duran bir izleyici olmaktan çok uzak…

RB2186 – Sezonun kahramanı; State Street

Söz konusu özgünlüğünüzü göstermek olduğunda sahne State Street’in. Geniş çerçeveye ve retro havalı bir görünüme sahip State Street, kalın profili ve yukarı kalkık kaş çizgisiyle çok dikkat çekici bir model! Nispeten büyük bir çerçevesi ve çekici retro görünümü ile çarpıcı bir etki bırakmak ise kaçınılmaz.

RB3565 – Akıllı tasarımın yaratıcı simgesi; Jack

Sınırların dışına çıkmaya hazır olan Jack, güneş için tasarlanmış, klişelerin çok uzağında bir tasarım. İkonik yuvarlak ve sevilen altıgen formun kuralları yıkan kombinasyonu hafif, parlak, modern ve farklı bir şekille harmanlanıyor. Jack aynı zamanda #YouAreOn kampanyasının da öne çıkan kahramanlarından biri.