Art by Chance 27 Kasım'a kadar katılımcılarını bekliyor!

2009’dan bu yana Anbean tarafından düzenlenen Art by Chance Ultra Kısa Film Festivali’ne katılım için son gün 27 Kasım olarak açıklandı. 30 saniyelik kısa filmlerin, 22 ülke ve 260’ten fazla şehirde, yaklaşık bir buçuk milyar insanla buluşmasına önayak olan ve dünyanın en büyük kamusal sanat etkinliklerinden biri olarak kabul edilen Art by Chance’in bu yılki teması ise “Keşfet”.

Alanlarında profesyonel kişiler tarafından oluşan Art by Chance jürisinin özenle seçtiği otuz film, 2015’in Ocak ayından itibaren sokaklar, metro istasyonları, havaalanları, alış-veriş merkezleri ve kafeler gibi kamusal alanlarda ve beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacak!

Ayrıca festival katılımcılarından bir kişi festivalin global sponsoru Türk Hava Yolları’nın katkısıyla dünyanın herhangi bir noktasına gidiş-dönüş bileti kazanacak!

2011 yılında MovieMaker Magazine tarafından Dünyanın En Cool Festivalleri arasında gösterilen Art by Chance ile ilgili detaylı bilgi almak ve katılım için: artbychance.org adresini ziyaret edebilirsiniz!

https://vimeo.com/105332631

ART BY CHANCE 5th Edition Participation Video from ART BY CHANCE on Vimeo.