Bant Mag. Havuz açıldı! Peki burası tam olarak nedir?

Pazar günü Kadıköy Kadife Sokak’ta yeni etkinlik alanımızın da içinde bulunduğu BİNA açılışını yaptı. Bir süredir alttan alta dillendirdiğimiz bu gelişmenin artık sizler tarafından gezilebilecek, deneyimlenebilecek fiziksel bir karşılığı var. Peki, Bant Mag. Havuz nedir, ne işe yarar ve neler yapacak?

Bant Mag. Havuz en basit tanımıyla dergimizin etkinlik alanıdır. BİNA ismini taşıyan yeme-içme kültürüne ve güzel hislere gönül veren bu yeni mekanın orta katını kendine mesken etmiş bir alan burası. Sergilere, özel konserlere, performans sanatına, gösterim etkinliklerimize ev sahipliği yapacak, sizler için daha fazla güzellik üretebileceğimiz bir yuva olacak burası.

Bant Mag. Havuz bu pazar günü kapılarını, işlerini sevdiğimiz, birlikte çalıştığımız 32 sanatçının işlerinden oluşan NO.1 sergisiyle açtı. Sergi haftanın her günü 12:00 – 19:00 saatleri arasında gezilebilir. Havuz’da gerçekleşecek diğer etkinlikler için tek yapmanız gereken her zamanki gibi takipte kalmak.

img_0700
img_0713

Buna ek olarak Moda’da yer alan Bant Mag. Mekan ise her zamanki gibi çeşitli lezzetler, ücretsiz dergilerimiz, ürünlerimiz ve başka sergilerimiz sizleri bekliyor olacak. Kısacası özetlemek gerekir ise, yolunuz Kadıköy’e mi düştü? Önce Bant Mag. Mekan’a uğrayıni üç hafta daha devam edecek Mevsimler No.III – Ali Omar  – Mert Tugen sergimizi gezin, elinize bir dergi alın ve bir kahvemizi için. Ardından Kadife Sokak’a doğru yol alın BİNA’nın orta katında yer alan Havuz’a uğrayıp NO.1 sergisini gezin. Ardından giriş katı ve bahçeye inin BİNA’nın içki ve yemek menüsünün tadına bakın. Güzel hisler ve üretimlerle dolu mekanlar ve günler olsun.

img_0646
img_0711