Bant Mag. Havuz'da gerçekleşen "Çizer Konuşmaları", Emrah Ablak'la devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda Yıldıray Çınar’ın konuk olduğu ilk etkinliğiyle başlayan Çizer Konuşmaları serisi, 26 Kasım’da Penguen, L-Manyak, Lombak ve daha birçok yayın için yaptığı çalışmalarla tanınan Emrah Ablak’la devam ediyor.

Bant Mag. çizerleri Sadi Güran, Ethem Onur Bilgiç, Furkan ‘Nuka’ Birgün ve Sedat Girgin’in moderatörlüğünde her ay farklı bir çizerin ağırlanacağı Çizer Konuşmaları, konuk olan çizerin çalışmaları ve kariyerine yoğunlaşan sohbetlerle devam ediyor. Dergiler için yaptığı karikatür odaklı çalışmalarının yanı sıra Aman Ne Komik, Jamal ve Hiç Güleceğim Yoktu gibi kitaplar da yayınlayan Emrah Ablak’ın konuk olacağı ikinci Çizer Konuşmaları, 26 Kasım Cumartesi günü saat 17:00’de Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleşecek. Etkinliğe katılımın ücretsiz olduğunu ve yer kapmak için erkenden orada olmanın faydalı olacağını da hatırlatalım!

Çizer Konuşmaları No:2’ye dair detaylı bilgiler için etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan da 22 Ekim’de gerçekleşen Çizer Konuşmaları No:1’in kayıtlarını izleyebilirsiniz.