Bant Mag. Kendine Has 15 yıl “Dergi Arşivi Sergisi No: 2” (2011-2019)

Kuruluşunun 15. yılını bir dizi etkinlikle ve özel yayınlarla kutlayan Bant Mag., Kendine Has katkılarıyla on beş yıllık arşivinden hazırladığı ilk sergiyi geçtiğimiz ekim ayında ziyarete açmıştı. Derginin dijital ortama taşındığı ve isminin Bant’tan Bant Mag.’a evrildiği son sekiz yılını (2011-2019) illüstrasyonlarla belgeleyen ikinci arşiv sergisi de 3 Ocak 2020 Cuma günü itibariyle Bant Mag. Havuz / Bina’da gezilebilecek.

Aynı zamanda dergi ekibinin bu yıl 10. kez düzenleneceği Kendine Has Demonation Festivali’ne de start verecek olan sergi, seneler içerisinde Bant Mag. sayfalarındaki konulara eşlik etmiş illüstrasyonlara imza atan ve birçok farklı projeyle Türkiye’de ve yurt dışında tanınan isimler haline gelen çizerlere de selam çakacak. 2011’den bu yana Bant Mag. için çizen Sadi Güran, Sedat Girgin, Ethem Onur Bilgiç, Furkan ‘Nuka’ Birgün, Gizem Winter, Selin Çınar, Rajab Eryiğit, Mert Tugen, Ada Tuncer, Hilal Can ve nice ismin çalışmaları “Dergi Arşiv Sergisi No:2” için duvarlara asılacak.

Açılışın hemen ardından Kendine Has Demonation Festivali No:10’un ilk gününe arkaoda’da devam edeceğiz. Sahne alacak isimler Alican İpek, Yang Jahz ve wipec olacak. Bant Mag. Kendine Has 15 Yıl etkinliklerinin son halkasına ve sonrasında da festivale tüm takipçilerimiz davetli. 

*Sergi her gün 11:00 – 19:00 saatleri arasında gezilebilir.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/