Bant Mag. Mekan’da ocak ayı çok hareketli geçecek!

Bant Mag. ekibinin, Bant dergisiyle başlayan macerasının 10. yılı olan 2014’te birçok etkinlik ve süpriz bizleri bekliyor! Ocak ayında Bant Mag. Mekan, farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

2014’ü bu haftasonu Babylon’da gerçekleşecek Demonation Festivali No:4’le açıyoruz. Ardından da 10-11-12 Ocak tarihlerinde, Moda’daki Bant Mag. Mekan’da üç farklı etkinlik gerçekleşecek.

10 Ocak’ta Kaan Sezyum, Deniz Alnıtemiz ve Deniz Özturhan’dan oluşan gezgin komedi kulübü Kısmet Şov, Bant Mag. Mekan’da olacak. Alfred Hitchcock ve David Lynch’le başlayan yönetmen serimizin üçüncüsü Bant Mag illüstratörlerinin hazırladığı Woody Allen Tribute çalışmaları da 11 Ocak Cumartesi günü görücüye çıkıyor olacak. Cumartesi günü 12:00 – 18:00 arası eski ve yeni yönetmen illüstrasyonlarını görmek ve baskılardan satın almak, kahvemizi içmek isteyenleri mekanımıza bekleriz. 12 Ocak Pazar günüyse, Berke Can Özcan’ın hayata geçirdiği Big Beats Big Times projesinin konser filminin ilk gösterimi Bant Mag. Mekan’da yapılacak.

Etkinliklerle ilgili detaylı bilgiler yakında!

İllüstrasyon: Saydan Akşit (Blue Jasmine – Woody Allen Tribute)