Bant Mag. Sound Club’ın sıradaki konukları Alper Bahçekapılı ve Alpman

Bant Mag.’ın Bina kabininde farklı müzikal birikimleri harmanladığı parti serisi Sound Club, bu akşam yeni bir buluşmayla devam ediyor. Gecenin DJ’leri ise Alper Bahçekapılı ve Alpman.

“İlk dergisi Lull’ı yayımlayarak kariyerine başlayan Alper Bahçekapılı, Aktüel, BirGün, Sabah, Cumhuriyet, Bant, XOXO, Blue Jean, İstanbul Art News, Based Istanbul ve Vogue Türkiye’nin de dahil olduğu birçok mecrada yazılar yazdı, editörlük yaptı. Rolling Stone Türkiye’nin kurucu kadrosunda yer aldı ve gazetecilik kariyerinin yanı sıra Nokia, Microsoft ve Pozitif’te yöneticilik yaptı. Bahçekapılı, Bina’daki DJ setinde funk, motown, r&b ve hip hop melodileri arasında gezinecek.

İlk olarak Alpman & The Midnight Walkers projesiyle dikkatleri çeken Güneş Alpman, müzisyenliğinin yanı sıra uluslararası alanda önemli mecralarda yayınlanan setleri ve prodüksiyonlarıyla da tanınıyor. Kendi müziğinde de etkisi fazlasıyla hissedilen afrobeat, funk ve soul tınılarını Bina kabinine taşıyacak olan Alpman’ın seçkisi bol miktarda dans vaat ediyor.

22:30’da başlayacak etkinliğe katılım ücretsiz.