Başrolünde Guy Pearce’ı izleyeceğimiz gerilim filmi “Brimstone”dan yeni görüntüler

Hollandalı yönetmen Martin Koolhoven’in galasını Venedik Film Festivali’nde yapan yeni filmi Brimstone, 19. yüzyılda geçen bir tür western / gerilim filmi. Başrollerinde Guy Pearce, Dakota Fanning’le birlikte Game Of Thrones oyuncuları Kit Harrington ve Carice Van Houten’i izleyeceğimiz filmden yeni bir fragman görücüye çıktı.

Bir kasabadaki görevine yeni başlayan bir din adamının özellikle bir ailenin kabusu olduğu olay örgüsüyle izleyicilerine fazlasıyla gergin bir seyir vaat eden Brimstone, özellikle dönem filmleriyle tanınan Koolhoven’in sekiz yıllık aranın ardından çektiği ilk uzun metraj filmi. Hollandalı sinemacının kendi yazdığı bir hikayeden sinemaya uyarladığı Brimstone‘un ne zaman vizyona gireceği henüz bilinmiyor.

Önümüzdeki aylarda yeni Alien filmiyle birlikte başrollerini Clive Owen ve Gillian Anderson’la paylaştığı Andorra filmiyle de karşımıza çıkacak olan Guy Pearce’ın rahatsız edici karakterleri canlandırmaktaki ustalığını bir kez daha sergilediği filmden yayınlanan yeni fragman, Brimstone‘un gergin atmosferini olduğu gibi yansıtıyor.

Yükleniyor...