Kutsal Motor’la Beni Bu Sahneler Mahvetti: Ferit Odman, Devin Özgür Çınar 

Kutsal Motor ekibinin sunduğu Beni Bu Sahneler Mahvetti’nin sıradaki buluşması için 10 Şubat Cumartesi akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’ya davetlisiniz. %100 Müzik katkılarıyla gerçekleşecek etkinlikte, konuklarımız Ferit Odman ve Devin Özgür Çınar.

Bizi mahvedenleri sorguladığımız etkinlik serimizin film ve dizilerden sahnelerle bir tür sinematik uyarlaması diyebiliriz Beni Bu Sahneler Mahvetti için. Konuklarımız, onları mahvetmiş sahneleri anlatıyor; sahneleri hep birlikte izliyoruz. 

Konuklardan Ferit Odman, orkestra lideri olarak yaptığı kayıtlar ve performansların yanı sıra hem Türkiye hem de diğer ülkelerden caz müzisyenleriyle yaptığı ortaklıklarla tanınıyor. Son albümü Dameronia With Strings’i 2015’te yayımlayan Odman, kendi adını taşıyan beşlisiyle konserler vermeye devam ediyor.

Gecenin diğer konuğu ise filmografisinde Hiçbiryerde (2001), Gönül Yarası (2004) ve 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne uzandığı Geriye Kalan (2011) gibi yapımlar bulunan Devin Özgür Çınar. Kendisi son dönemde Engin Günaydın ile yazıp karşılıklı oynadığı 10 Bin Adım ve Emin Alper imzalı Arayış dizileri ile ekrandaydı.

Etkinliğin ardından Bina DJ kabinine geçecek Eren Eren ve Arman Akıncı’nın seçkisiyle giriş katta parti devam edecek.

Kapı açılış: 20.30
Katılım ücretsiz.
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.
Katılım için gerekli yer fişleri, 5 Şubat itibarıyla BİNA’nın giriş katından temin edilebilir.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/