Bir devrin sonu: ''Two And A Half Men'' 19 Şubat'ta bitiyor

10 yılı aşkın süredir devam eden Two And A Half Men, 19 Şubat’ta toplamda 12 sezon ve 262 bölümün ardından ekranlara veda ediyor. Dizi başrollerden Jon Cryer’a 2009 ve 2011 yıllarında iki Emmy ödülü kazandırırken, ödüllerde farklı dallarda toplam 47 kez aday gösterildi.


2003 yılında başrollerde Jon Cryer, Charlie Sheen ve Angus T. Jones’la başlayan dizide Sheen, 2011 yılında dizinin yapımcısıyla girdiği bir takım münakaşalardan ötürü kadrodan çıkarılmıştı. Diziye Sheen’ın canlandırdığı Charlie Harper karakteri yerine Ashton Kutcher’ın canlandırdığı Walden Schmidt karakteri dahil edilmişti. Bu değişim, 9. sezondan itibaren kadroda yer alan Kutcher’a 2012 – 2013 yılları arasında kazandığı 24 milyon dolarla ”Amerika’nın en pahalı televizyon aktörü” ünvanını kazandırmıştı. Listede Kutcher’ın hemen ardından 21 milyon dolarla rol arkadaşı Jon Cryer var. Dizinin sona ermesiyle beraber aktörlerin kariyerlerinin bu parlak döneminin de son bulacağı öngörülüyor.

Diğer yandan Charlie Sheen, geçtiğimiz ay Extra Tv’ye verdiği bir röportajda dizinin final bölümü için Charlie Harper karakterinin diziye geri dönmesi gerektiğini düşündüğünü ve hatta nasıl döneceğine dair çok da iyi fikirleri olduğunu da söylemekten çekinmemişti!