Elijah Wood ve Turquoise Wisdom'dan oluşan Wooden Wisdom, 21 Şubat'ta Bant Mag. Bonanza!'da

Bant Mag. ekibinin 10. yılı olan 2014 boyunca bir sürü süpriz etkinlikle karşınızda olacağız! 21 Şubat’ta gerçekleşecek Bant Mag. Bonanza!’da ünlü oyuncu Elijah Wood’un San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’la olan projesi Wooden Wisdom, Babylon’da olacak! Öncesinde de DJ Fitz ve Grup Ses Beats!

Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su ünlü oyuncu Elijah Wood ve San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’ın bir araya gelerek oluşturduğu Wooden Wisdom, her an her şeyin olabileceği sıradışı bir setle 21 Şubat akşamı gerçekleşecek İstanbul Blue Night Presents: “Bant Mag. Bonanza” gecesine konuk oluyor.

Gecede, sevenleri tarafından çok da bilinmeyen DJ’lik yeteneklerini sergileyecek olan Elijah Wood ile Turquoise Wisdom’dan oluşan Wooden Wisdom, müzikseverlere sürprizlerle dolu bol danslı bir set sunacaklar. Wooden Wisdom’ın yanı sıra birçok önemli grubun tur menajerliğini yapan müzik tutkunu DJ Fitz ve her performansında yüzlerce kişiyi aynı anda zıplatabildiğini ispatlayan Grup Ses Beats de Babylon sahnesinde olacak.

Facebook etkinlik sayfası için buraya, Biletix’ten bilet almak için de buraya tıklayabilirsiniz.