“Bir Masada Oturduk” özel bölümünde Ari Barokas’tan mini konser

Gülinler’in sunduğu, Zorlu PSM YouTube kanalında yayımlanan, Bant Mag.’ın da editöryel ve kreatif olarak dâhil olduğu Bir Masada Oturduk programının 10. bölümü 28 Mayıs Cuma akşamı yayımlanıyor. Ari Barokas’ın konuk olduğu yeni bölüm, özel bir konser bölümü olarak kurgulandı.

Duman’ın basçısı olarak tanıdığımız Ari Barokas, ilk solo albümü Lafıma Gücenme’yi 2018’de yayımlamıştı. Albümü takip eden canlı performanslarında Gülinler’in de kendisine eşlik ettiği Barokas, Bir Masada Oturduk için altı şarkılık özel bir set hazırladı. Çeşitli coverlar, kendi parçaları ve bir de Gülinler şarkısını dinleyeceğiniz yeni bölüm için alarmları saat 20.00’ye kurabilirsiniz. 

Bir Masada Oturduk nedir?

Zorlu PSM’nin touché sahnesini kendi çizimleri ve çeşitli el yapımı objelerle bezeli bir dekorla dönüştüren Gülinler, Bir Masada Oturduk’ta her hafta başka bir müzisyeni ağırlıyor. Birlikte muhabbete koyuluyor, yer yer hayaller kuruyor, oyunlar oynuyor ve tabii ki şarkılar söylüyor. Fırat Tanış, Melike Şahin, Kamufle, Nova Norda, Melek Mosso gibi konukların ağırlandığı ilk dokuz bölümü henüz izlemediyseniz, buradan Zorlu PSM YouTube kanalına ulaşabilirsiniz.