BluTV ve Bant Mag. ile "Pazar Seyri" başlıyor

BluTV ve Bant Mag. işbirliği ile yepyeni bir etkinlik serisi başlıyor. Bant Mag. Havuz / Bina’da gerçekleştirilecek ve BluTV arşivinden film ya da dizilerin katılımcılarla beraber izleneceği bu seri, birbirinden farklı sanat disiplinlerinde işler üreten konukların sunumu ve film ya da dizi sonrası sohbetiyle renklenecek. Pazar Seyri‘nin konukları, sırasıyla Deniz Özturhan, Berrak Tüzünataç ve Özgür Mumcu!

13 Ağustos Pazar günü yazar ve stand-up komedyeni Deniz Özturhan’la başlayacak olan seri, 20 Ağustos Pazar günü oyuncu Berrak Tüzünataç, 10 Eylül Pazar günü yazar Özgür Mumcu’nun katılımıyla, Bant Mag. sinema editörü Melikşah Altuntaş’ın moderasyonu ile gerçekleşecek.

Etkinlik serisinin ilkinde Deniz Özturhan’la bol şamatalı komedi dizisi Can’t Cope, Won’t Cope’un ilk iki bölümü, ikincisinde Berrak Tüzünataç’la The Handmaid’s Tale’in ilk bölümü, üçüncüsünde ise Özgür Mumcu ile fantastik komedi klasiği Kısa Devre / Short Circuit izlenecek ve bu film ve dizilerden yola çıkarak eğlenceli bir sohbet gerçekleşecek.

Gösterimler ücretsiz olarak ve sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleştirilecek.

Etkinliklerin Facebook sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirisniz.

Pazar Seyri No.1 // Deniz Özturhan’la “Can’t Cope, Won’t Cope” Pazar Seyri No.2 // Berrak Tüzünataç’la “The Handmaid’s Tale” Pazar Seyri No.3 // Özgür Mumcu’yla “Kısa Devre / Short Circuit”

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/