BluTV’nin sevilen belgeseli “Pavyon”un yaratıcılarından “Dijital Flörtleşme”

Blu TV’nin pavyon kültürüne etraflıca değindiği, beş bölüm ve bir yılbaşı özel bölümü olarak yayınlanan belgesel serisi Pavyon, Ankara pavyonlarına yakından bakmayı sağlayarak hem eleştirmenlerden ve hem de izleyenlerden haklı övgüler toplamıştı. Şimdi BluTV orijinal belgesel içerikleri ve iddialı yayınlarına Dijital Flörtleşme ile bir yenisini daha ekliyor.

Dijital çağda takılma ve stalk kültürü, sexting, ilk buluşma ve dating uygulamaları gibi konuları ele alan Dijital Flörtleşme, yakında BluTV’de yayına girecek. Pavyon’un yaratıcılarından gelecek olan beş bölümlük belgesel, dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanacak.

Dijital Flörtleşme, ilişkilenmek için başvurulan yöntemlerden olan dating uygulamaları, ilk buluşma ve sonrasında yaşananlar, online flört alışkanlıkları gibi konuları bizzat tecrübe etmiş gerçek kişiler üzerinden izleyicilere aktaracak. Belgeselin flörtleşmenin dijitalleşmeyle birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini gerçek hikâyelere uzanarak aktaracak olması merakları daha da kabartıyor.

Yazı: Mine Metin