“Bob’s Burgers” filminin vizyon tarihi belli oldu

Animasyon dünyasının en eğlenceli ailelerinden Belcher’ların tuhaf maceraları beyaz perdeye taşınıyor.

Walt Disney Productions ve Fox ortaklığıyla hazırlanacak film, uzun zamandır gündemdeydi. Geçtiğimiz yıl Bob’s Burgers yaratıcısı Loren Bouchard’ın yaptığı açıklamalar, çizgi dizinin film uyarlamasının bir tür müzikal komedi olacağı yönünde ipuçları veriyordu. Seslendirme kadrosunda H. Jon Benjamin, Kristen Schaal, John Roberts, Eugene Mirman ve Dan Mintz gibi isimleri bulunduran Bob’s Burgers, başta ailenin çocuk karakterleri Tina, Gene ve Louise’in nevi şahsına münhasır şekillerde kendilerini zor durumlara sokmalarıyla özgün bir komedi vaat ediyor.

Epey uzun soluklu 9. sezonu an itibariyle yayında olan Bob’s Burgers’ın film uyarlaması, 17 Haziran 2020 tarihinnde vizyonda olacak. Filmle ilgili heyecanını gizleyemeyen Loren Bouchard, ilk açıklamasında uzun metraj Bob’s Burgers filminde, hayranları memnun etmek adına dizideki birçok detaya değinmeleri gerektiğini vurguladı ve ilk kez Belcher ailesiyle tanışacak olanları da tatmin edecek bir iş ortaya çıkarma hedeflerine değindi.

Bant Mag. ekibinin favori animasyon serilerinden Bob’s Burgers’ın sinemaya transferi epey heyecan verici bir gelişme. Şimdiye dek The National, St. Vincent ve Cyndi Lauper gibi isimlerle müzikal işbirliklerine giden dizinin, film uyarlamasında “müzikal komedi” tanımının yapılıyor olması da daha fazlasının yolda olduğunun ipuçlarını veriyor. Favori karakterimiz Gene’i ve klavyesini acaba hangi müzisyenlere eşlik ederken duyacağız?