Brie Larson’lı “Captain Marvel”dan fragman

Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin yönettiği ve Inside Out senaristleri Meg LeFauve ve Nicole Perlman’ın kaleme aldığı yeni Marvel filmi Captain Marvel ’dan yeni bir fragman geldi.

Son birkaç yılda rol aldığı Room, Kong: Skull Island, Trainwreck ve The Glass Castle gibi filmlerle sinema otoritelerinden övgüler toplayan Brie Larson’ı başrolüne taşıyan film, Marvel sinematik evreninin yeni kahramanlarla genişlemeye devam edeceğine işaret ediyor. Özellikle ikonik bir kadın kahraman yaratmak konusunda arayışlarını sürdüren Marvel ve Disney’in Captain Marvel ’dan yayınladığı yeni fragman yoldaki filme dair önemli ipuçları veriyor. Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Marvel sinematik evreninin Nick Fury’si, yeni fragmanda bir hayli genç ve göz bandı olmadan karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmin merak edilen bir başka karakteri Mar-Vell da fragmanda kısa da olsa görünüyor. Filmde bu karakteri canlandıran oyuncuysa Jude Law.

Marvel’ın gişe rekorları kıran sinematik evreninin toplamda 21. filmi olacak Captain Marvel, 7 Mart’ta gösterime girecek. Filmin yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.