Bu video diyalog serisinin baş karakteri seyircisi

Tiyatro ve performans sanatı alanlarında işler üreten Onur Karaoğlu, Altyazıları Yüksek Sesle Oku isimli 13 bölümlük ve oldukça ilgi çekici bir video diyalog serisi başlattı. 

Videolar zor koşullar altında dağılmak üzere olan bir kumpanya hakkında. Ortaya çıkan beklenmedik bir fikir var. Altyazıları Yüksek Sesle Oku, çatışan istekler ve zorlukları aşmaya çalışırken bu fikri gerçekleştirme çabasını arkadaşlıklar, üretme sancıları ve ikili ilişkiler üzerinden anlatan bir video serisi. Onur Karaoğlu’nun yazdığı, yönettiği ve kurguladığı videolar, Zinnure Türe, Ezgi Esma Kürklü, Fatih Gençkal, Alper Turan oyunculuklarıyla ortaya çıkmış. Videoların baş karakteri ise biziz, yani seyirciler. Altyazıları okuyarak olaylara dahil oluyoruz ve hikâyenin baş karakterine dönüşüyoruz. 

30 Mayıs’ta yayımlanmaya başlayan video serisi 11 Haziran’da sonlanacak. O tarihe kadar A Corner In The Worldün sunumuyla, her gün saat 12:00’de Altyazıları Yüksek Sesle Oku YouTube kanalına yeni bir bölüm eklenecek. Çekinmeyin, videoları açın ve yüksek sesle okuyun.

Yazı: Mine Metin