Christoph Waltz, “Bond 25” oyuncu kadrosuna katıldı

Rol aldığı iki Tarantino filmiyle iki Oscar kazanan Christoph Waltz, şu sıralar çekimleri devam eden Bond 25 filminin oyuncu kadrosuna katıldı.

Waltz, Bond evreni için yeni bir isim değil. 2015 yapımı Spectre filminde büyük bir suç örgütünün beyni Blofeld’i canlandıran aktör, serinin 25. filminde yine aynı karakterle kamera karşısına geçiyor. Daniel Craig’i bir kez daha James Bond olarak izleyeceğimiz filmin oyuncu kadrosunda da bir kez daha Ralph Fiennes, Ben Wishaw, Lea Seydoux ve Rory Kinnear gibi isimler bir araya geliyor. Yeni filmle birlikte ilk kez bir Bond filminde rol alacak oyuncular arasında son yılların popüler aktörlerinden Rami Malek de var.

James Bond’un kaçırılan bir bilim insanını bulmak için atıldığı macerada, tehlikeli yeni teknolojilerle donanmış, gizemli bir kötüye karşı koyacağı filmin yönetmen koltuğunda True Detective’le tanıdığımız Cory Joji Fukunaga oturuyor. Bond 25, önümüzdeki nisan ayında vizyonda olacak.

Waltz’u yakında izleyeceğimiz diğer yapımlar arasında henüz ismi belli olmayan yeni Woody Allen filmi ve Wes Anderson’ın bir kez daha yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren yeni filmi The French Dispatch bulunuyor.