Converse ile gri bir dünyaya karşı çıkan projeler yakında İstanbul’da!

Dünyaca ünlü sneaker üreticisi Converse, yeni projesi “Sneakers Clash” ile renkli ve sanat dolu bir dünyada yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Bu proje kapsamında gerçekleşecek “Wall of Clash” ve “Photo Clash” etkinlikleri, katılımcılara interaktif ve farklı bir deneyim yaşatacak!

Avrupa ve Afrika’da toplam on altı şehirde gerçekleştirilecek etkinliklerde özgün ve kaliteli tarzlara sahip lokal sanatçılar çeşitli çalışmalarla karşımızda olacak. Bugüne kadar Londra, Paris, Berlin ve Madrid gibi şehirlerde gerçekleşen etkinliklerin İstanbul ayağını Bant Mag. olarak yakından takibe aldık ve gelişmeleri sosyal medya üzerinden aktaracağız. İlk olarak “Photo Clash” ile başlayalım.

25 Nisan’da düzenlenecek “Photo Clash” etkinliğinde üç yerli illüstratör Burak Şentürk, CINS ve Tayfun Pekdemir (Zest) sizlerden gelen fotoğraflar arasından rastgele seçilenleri bir tuval olarak kullanarak yepyeni eserler ortaya çıkaracak. Fotoğraflarınızı illüstratörlere nasıl ulaştıracağınızı yakında açıklayacağız.

Galata’da yer alan Lomography Store’da gerçekleşecek etkinlik öncesi size ilk önerimiz: önünüzde koca ve güzel bir hafta var, fotoğraflarınızı çekin ve hazırlayın!

Floor van het Nederend_ fast
Father Futureback_fast
Karimo_fast

10 Mayıs’taki “Wall of Clash” etkinliğinde ise İstanbul’un dört bir yanındaki göz kamaştrıcı Panda muralleriyle tanıdığımız Leo Lunatic, Twitter üzerinden gelen öneri ve yönlendirmelerle Galata’da bulunan boş bir duvarı yeniden yaratacak!

“Photo Clash” ve “Wall of Clash” etkinliklerinin detayları ve gelişmeleri için bizi takip edebilirsiniz!

http://youtu.be/e56rZotjkbg

Yükleniyor...