Da Poet ve Yüzyüzeyken Konuşuruz, 20 Mart’ta Küçükçiftlik Park’ta

20 Mart Pazar akşamı Küçükçiftlik Park’ın çadırlı ve kapalı kış sahnesinde İstanbul Blue Night ile iki harika konser tek bilette! Sahnede önce Da Poet ve konukları, ardından Yüzyüzeyken Konuşuruz var. Biletler hemen burada. 

Da Poet, yanına sıkı dostları İdil Meşe ve Barış Demirel’i alıp üçlünün kişisel koleksiyonlarından parçaları da barındıran sürprizli bir seçkiyle sahne alacak. Bu aynı zamanda Da Poet’in ilk kez canlı davul ve klavye eşlikli kurulumuyla gerçekleştireceği konser olacak! 

Türkiye’de gitar müziğinin son on yılına iz bırakan, parçası olduğu akımın öncü gruplarından birine evrilen Yüzyüzeyken Konuşuruz; hem kataloğunun klasikleşmiş parçaları hem de son dönemde yayımlanan “Sen Varsın Diye” ve “Son Seslenişim” teklilerinin hep bir ağızdan söyleneceği performansıyla Küçükçiftlik Park’ta olacak.

Etkinlik alanında Furkan ‘Nuka’ Birgün’ün bir grafiti performansı var. Kapı açılışıyla başlayacak ve canlı müzik eşliğinde duvar boyamaya devam edecek. Ayrıca konser arasında, alanda kurulacak pistte ala skateboards ile kaykay deneyimine de hazır olun! 

Konsere gelmeden önce son Da Poet teklisi “Sen Oldurmaya Bak”ı birkaç tur döndürmek, ısınma turları için iyi bir fikir!