Dave Bautista’nın hedefinde bir kez daha Disney var

Guardians of the Galaxy serisinin Drax The Destroyer’ı Dave Bautista, bir süredir Disney ve James Gunn arasında yaşananlardan duyduğu rahatsızlığı dillendiriyordu. Ünlü oyuncu, konuk olduğu The Jonathan Ross Show’ da da konuyla ilgili düşüncelerini paylaştı.

İlk iki filmin yönetmeni James Gunn’ın üçüncü film öncesinde kovulmuş olmasının ardından mümkün olan her mecradan Disney’i hedef alan açıklamalarda bulunan Bautista, The Jonathan Ross Show ’da bir kez daha yapım şirketinin yönetmenle ilgili tutumundan memnun olmadığını söyledi. “Disney’le daha fazla çalışıp çalışmak istediğimden emin değilim” diyen Bautista, programın sunucusu Jonathan Ross’un bu tür açıklamaların Hollywood’da pek de yaygın olmadığını hatırlatması üzerine de şu cevabı verdi: “Ben alışılmış Hollywood yıldızlarından değilim.”

Bautista’nın söz konusu açıklamalarını ve Drax makyajına dair deneyimlerini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Marvel sinematik evrenindeki diğer yapımlarda da karşımıza çıkan karakterin geleceğinin ne olacağını ise hep birlikte göreceğiz.