“Disenchantment”, 15 Ocak’ta dönüyor

The Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening’in Netflix’te yayımlanan fantastik animasyon serisi Disenchantment; asi ve başına buyruk Princess Bean, saf bir elf olan arkadaşı Elfo ve herkesin kedi sandığı şeytan Luci’nin eğlenceli maceralarını konu ediyor. Dizinin 15 Ocak’ta buluşacağımız üçüncü sezonundan ilk görüntüler paylaşıldı.

Fragmanda Bean ve arkadaşlarını bekleyen yolculuklar ve başa çıkmaları gereken problemlere dair ipuçları mevcut. Mesela Princess Bean’i bir deniz kızıyla su altında süzülürken ya da mantarların renkli ve psikedelik dünyasında dans ederken görüyoruz. Yeni bölümlerde baş karakterimizi geri dönen annesiyle yüzleşirken ve kendisi hakkında yapılan suikast planlarını bozmaya çalışırken de izleyeceğiz.

Broad City’nin başrol oyuncularından Abbi Jacobson’ın Prenses Bean’i, Adult Swim’in en popüler komedyenlerinden Eric Andre’nin şeytan Luci’yi ve American Dad! seslendirmenlerinden Nat Faxon’ın da Elfo’yu seslendirdiği animasyon dizisinin ikinci sezonu 2019 sonbaharında yayımlanmıştı.