“Dracula: Prince of Darkness”ın Blu-Ray versiyonu yolda

Bugüne kadar sayısız uyarlamasını izlediğimiz ve okuduğumuz Dracula karakterinin en unutulmaz film uyarlamalarından biri ilk kez Blu-Ray formatında satışa çıkıyor. Başrolünde izlediğimiz Christopher Lee’nin unutulmaz performansıyla akıllara kazınan Dracula: Prince of Darkness, aralık ayında Blu-Ray olarak raflardaki yerini alacak.

1966 yapımı film, Stream Factory tarafından Collectors Edition Blu-Ray serisine dahil ediliyor. Yönetmenliğini Terence Fisher’ın üstlendiği film, Christopher Lee’nin ikinci Dracula performansı. Stream Factory’nin bu özel yayını için kimi sürprizleri de var. Mark Maddox imzalı yeni bir poster eşliğinde yayınlanacak olan Dracula: Prince of Darkness’ın yüksek görüntü kalitesiyle güncellenmiş versiyonunda izleyicileri ne gibi ekstraların beklediği de önümüzdeki aylarda açıklanacak.

1970’lerin korku sinemasının en önemli ilham kaynakları ve öncüleri arasında gösterilen filmin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Dracula: Prince of Darkness’ın Blu-Ray baskısı, 18 Aralık’ta piyasada olacak. Ön sipariş için buraya tıklamanız yeterli.

dracula