“Dragon Ball Super” serisinin üçüncü filminden fragman

1984’ten bu yana manga yayını başlayan ve hemen ardından da uzun soluklu bir anime serisine dönüşen Dragon Ball, son serisi Dragon Ball Super’in üçüncü filmiyle geri dönüyor. Dragon Ball Super: Broly ismini taşıyacak uzun metraj animeden İngilizce dublajlı bir fragman yayınlandı.

Goku ve Vegeta’nın bugüne dek hiç karşılaşmadıkları özelliklere sahip bir Saiyan savaşçısı olan Broly’ye karşı karşıya geldiği film, Dragon Ball serisinin toplamdaki yirminci uzun metraj yapımı olma özelliği taşıyor. Daha önce Dragon Ball Z serisinde de gördüğümüz Broly’nin hikâyesini merkezine alacak film, Japonya’da aralık ayında gösterime girecek.

Filmin yapım şirketi Toei Animation’ın bu filmle birlikte ilginç bir karar aldığına da değinmekte fayda var. Dragon Ball Super: Broly filmi için radikal bir karar alan ve anime geleneklerine uygun olarak filmin büyük kısmını el çizimleriyle hazırlayan Toei Animation, yalnızca kimi detaylar için CGI animasyon tekniklerini kullanmış. IMAX olarak da vizyona girmesi planlanan filmden yayınlanan yeni fragman aşağıdaki bağlantıda.