Ed O’Brien’dan corona virüsü salgınına ilişkin değerli mesajlar

Radiohead gitaristi Ed O’Brien, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada resmî teşhisi olmasa da corona virüsü belirtileri gösterdiğini duyurdu. Müzisyenin yaptığı paylaşım, salgınla mücadele için değerli mesajlar barındırıyor.

“Herkese selam, birkaç gündür grip benzeri semptomlarla evdeyim… Büyük ihtimalle corona virüsü… Koku ve tat alma duyularımı kaybettim ve hastalığı bir doz influenza gibi geçiyorum. İyi bir ruh hali içindeyim ve her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Henüz test yaptırmadım çünkü hazırda yaptırabileceğim müsait bir test mevcut değil ve ayrıca bu testlerin toplumun daha kırılgan bireyleri için önemli ve değerli olduğunu düşünüyorum. Tam anlamıyla iyileşmeyi bekliyorum ve tabii ki kendimi karantinaya almış durumdayım. Kendinize ve birbirinize dikkat edin. Sevgi ve güç gönderiyorum.”

35 yıldır bir parçası olduğu Radiohead’le tanıdığımız O’Brien, önümüzdeki ay kariyerinin ilk solo albümünü EOB mahlasıyla yayınlamaya hazırlanıyor. Earth ismini taşıyacak albümün ardından çıkacağı turnede PSM Caz Festivali’nde de sahne alacağı açıklanan EOB’un “Brasil” parçası ve harika klibi hemen aşağıda.


Yükleniyor...