Ekim ayında yayınlanacak "Batman vs Two-Face" animasyonundan fragman

Warner Bros. ve DC Entertainment ortaklığıyla peşi sıra yayınlanan animasyon yapımlara bir yenisi daha ekleniyor. 10 Ekim’de dijital platformlardaki yerin alacak Batman vs Two-Face‘ten yeni bir fragman geldi.

Geçtiğimiz haziran ayında hayatını kaybeden Adam West’in, 1960’lardan bu yana hayat verdiği Batman karakterini son kez seslendirdiği Batman vs Two-Face, geçtiğimiz yıl izleyiciyle buluşan Batman: Return of the Caped Crusaders‘ın devamı olarak kurgulanıyor. 1960’lı yılların animasyonlarından yola çıkarak hazırlanan serinin ikinci filminde de Two-Face’in yanı sıra Catwoman, Joker, Riddler, Hugo Strange ve Penguin gibi karakterler de yer alıyor.

Animasyon yapımın seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler de fazlasıyla heyecan verici. Two-Face’i efsanevi aktör William Shatner seslendirirken, Hugo Strange ve Commissioner Gordon karakterlerini ünlü seslendirmen Jim Ward ve Robin ve Catwoman’ı da 1966 yılında Batman dizisinde aynı karakterleri canlandıran Burt Ward ve Julie Newmar seslendiriyor. Her yeni uyarlamasıyla birlikte daha karanlık bir anlatımla karşımıza çıkan Batman’i köklerine döndüren animasyon serisinin ikinci filmi, 10 Ekim’de dijital olarak yayınlanışının bir hafta sonrasında da Blu-Ray ve DVD versiyonlarıyla raflarda olacak.

Filmin yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.