Epic Fair Ada Sahnesi’nde sizi neler bekliyor

Bu sene kapsamını genişleterek İzmir Kültürpark’ta üç farklı sahneyle dinleyicilerin karşısına çıkacak olan Kendine Has Epic Fair’in yeni sahnelerinden Ada Sahnesi ’nin programı mercek altında.

Gün boyunca Bant Mag. ekibinden DJ’lerin performanslardan önce ve sonra çalacağı Ada Sahnesi ’nde sahne alacak isimlerden ilki, ikinci albümünün hazırlıklarını sürdürmekte olan İstanbullu synth pop grubu Jakuzi olacak. City Slang etiketiyle yayınlanan ilk albümü Fantezi Müzik ’le yerli sahnenin en heyecan verici ekiplerinden biri olan ve dillere dolanan sayısız şarkıya imza atan Jakuzi, yüksek enerjili canlı performansıyla Ada Sahnesi’nde olacak.

Moshi Moshi Records ailesinin gözbebeği Flamingods, Keninde Has Epic Fair kapsamında ilk Türkiye konserini verecek. Zengin ve zihin açıcı bir orkestrasyonla bezeli eklektik şarkı yapılarıyla dolu  Majesty  albümünde, 19. yüzyıl kâşiflerinin hikâyelerini anlatan Flamingods’ın dillere destan canlı performansını Ada Sahnesi’nde deneyimlemek için sabırsızlanmamak elde değil.

Kariyeri boyunca yüzlerce farklı iş birliğine imza atan, New York – İstanbul arasında mekik dokuduğu müzik sahnesinin en üretken figürlerinden biri olan İlhan Erşahin, Şafak Özkütle’nin zengin bir ilham paletinden beslenen projesi Oceanvs Orientalis’le birlikte Ada Sahnesi’nde olacak. Sahnede mistik ve büyüleyici bir atmosfer yaratan İlhan Erşahin & Oceanvs Orientalis, müziğin farklı uçlarını kesiştirerek bir dans maratonuna davet ediyor.