Evan Peters, ''American Horror Story: Hotel'' kadrosunda

American Horror Story‘nin ilk dört sezonunda kritik rollerle karşımıza çıkan Evan Peters, dizinin beşinci sezonu olacak Hotel‘in de kadrosuna dahil oldu.

Yeni American Horror Story sezonunda rol alacağı açıklanan ilk isim Lady Gaga olmuştu. Sonradan Matt Bomer, Cheyenne Jackson, Wes Bentley ve Chloë Sevigny’nin dahil olduğu diziye, önceki American Horror Story sezonlarında da izlediğimiz Kathy Bates ve Sarah Paulson da katılmıştı.

Dizinin hayranlarını üzen bir gelişme olarak, Jessica Lange bu sezon American Horror Story ‘de rol almayacak. Her sezon farklı bir hikayeyle izleyicilerinin karşısına çıkan American Horror Story‘de farklı karakterlerle karşımıza çıkan Denis O’Hare, Frances Conroy ve Evan Peters’ın da dizide rol alıp almayacağı merak ediliyordu. Şu sıralar Kevin Spacey’i başrolünde izleyeceğimiz Elvis vs Nixon filminin çekimleriyle meşgul olan Evan Peters da American Horror Story: Hotel kadrosuna katıldı.

Dizinin yeni sezon çekimleri bu yaz Los Angeles’ta başlayacak ve beşinci American Horror Story sezonu ekimde yayına başlayacak.