2022 Ezhel sezonu açıldı

“Sakatat”, “Bul Beni”, “Mayrig” gibi teklilerin yanı sıra Kelvyn Colt, Artz ve Gentleman gibileriyle yaptığı düetlerle üretken bir 2021’i geride bırakmıştı Ezhel. Yeni yılla birlikte paylaştığı ilk yeni parça “Ağlattın” adıyla artık aramızda.

Kariyerinin hemen her dönemecinde birlikte çalıştığı Artz ve Bugy, bir kez daha parçanın prodüksiyonu için güçlerini birleştirmiş. Ezhel yine en iyi yaptığı şeyi yapıyor. Kelime oyunları, flow’u ve karakteristik üslubuyla harikalar yaratıyor. Şarkı genel itibariyle sevdiğine seslenen birinin ağzından yazılmış olsa da dönemin üretimlerine sık sık yansıyan monotonlaşan yaşantılar, yeni Ezhel parçasının da değindiği konular arasında. “Her gün aynı tek tip. Her saniye boş şeylere hep trip. Her şey iyi izlerken Netflix. Geri kalan her an bir şey eksik.” diyor.

“Ağlattın”ın nefis bir sinematografiye sahip bir klibi de var. Modeselektor, Akon ve Solomun gibiler için çektiği videolar ve kimi albüm kapak tasarımlarıyla müzik dünyasında da adından söz ettiren Chehad Abdallah yönetmen koltuğunda. Ezhel ve Aslı Melisa Uzun’u uzunca bir masanın iki başında izliyoruz. Aralarındaki gerilim yer yer sembolik, yer yer de suratınıza çarpılacak kadar belirgin bir şekilde resmedilmiş. Simon Vu’nun görüntü yönetimine bir kez daha şapka çıkararak klibi buraya bırakalım.