''Fargo''nun yeni sezon kadrosuna üç isim daha eklendi: Ted Danson, Patrick Wilson, Jean Smart

Kirsten Dunst ve Jesse Plemons’ın ana karakterlerden ikisini canlandıracağı açıklanan yeni Fargo sezonunda rol alacak üç isim daha belli oldu: Ted Danson, Patrick Wilson ve Jean Smart.

Dizinin yeni sezonuyla ilgili yapılan ilk açıklamalarda, ikinci Fargo sezonunun Lou Solverson karakterinin gençlik dönemini konu edeceği belirtilmişti. Dizide söz konusu karakteri, The Conjuring‘le tanınan Patrick Wilson oynayacak. Fargo‘nun ilk sezonunda yaşlanmış Lou Solverson’ı Keith Carradine’in oynadığı düşünülünce, Wilson seçimi isabetli görünüyor.

soulverson

Cheers, Becker ve Bored To Death gibi dizilerdeki kült rolleriyle tanınan Ted Danson da Lou’nun kayınpederi olan, İkinci Dünya Savaşı’na katılmış Şerif Hank Larsson’ı canlandıracak. Dizide Jean Smart’ın canlandıracağı karakterse, Fargo‘nun ikinci sezonunun ”ana suçlusu” olarak göreceğimiz Gerhardt ailesinin en büyük kadın üyesi Floyd Gerhardt olacak.

Günay Dakota ve Minnesota’da 1979 yılında geçecek yeni Fargo sezonu, önümüzdeki sonbaharda FX’te yayınlanacak. On bölümden oluşacak yeni sezonun çekimleri de 19 Ocak’ta Calgary’de başlayacak. Dizinin yeni sezonunda da Coen Kardeşler, yapımcı ekipte yer alacak.