FOX, "Bob's Burgers"ı iki yıl daha uzattı!

Altıncı sezonunun ikinci bölümü bu hafta sonu yayınlanacak olan Bob’s Burgers‘tan güzel haberler var. FOX, çizgi dizinin yedinci ve sekizinci sezonları için anlaşmaya vardı!

FOX Entertainment başkanı David Madden, Bob’s Burgers‘ı sıcak, komik ve akıllı bulduğunu, geride kalan altı sezon boyunca Belcher’ların Amerika’nın en sevilen televizyon ailelerinden biri olduğunu dile getirdi. Bu sezon yüzüncü bölümünü de yayınlayacak olan dizi, şimdiye dek dört kez adaylık kazandığı Emmy ödüllerinde, 2014 yılında En İyi Animasyon Dizi ödülünü kazanmıştı.

Her sezon birçok konuk karakter ve seslendirmeni ağırlayan Bob’s Burgers‘ın altıncı sezonunun konuk listesi de epey kabarık. Steve Buscemi, Tim Meadows, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Zach Galifianakis, Jenny Slate ve Wanda Skyes bu sezon Bob’s Burgers‘ta çeşitli karakterlerin seslendirmeni olacak isimlerden bazıları.

Diziye 2013 yılında konuk olan St. Vincent’ın, ikinci Bob’s Burgers sezonundan “Bad Tina” şarkısına yaptığı cover’ı aşağıda dinleyebilirsiniz.