FX, "American Horror Story"nin yedinci sezonu için anlaşma sağlandığını duyurdu

FX’in en çok ilgi gören dizilerinden biri olan American Horror Story, an itibariyle gizemli ve tedirgin edici altıncı sezonuyla devam ediyor. Kanal yetkilileri, dizinin yedinci sezonu için de anlaşmaya varıldığını dile getidi.Her sezon farklı bir konsept ve yeni karakterlerle karşımıza çıkan American Horror Story, kanala şimdiye dek tam 15 Emmy Ödülü kazandırdı. Roanoke isimli altıncı sezonunun geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ilk bölümü, FX tarihinin en çok izlenen yayınları arasında yerini alan dizinin dördüncü bölümü bu akşam görücüye çıkacak.

Dizinin yapımcılarıyla bir sezon için daha anlaştıklarını duyuran FX Networks CEO’su John Landgraf, sözlerine dizinin yaratıcıları Ryan Murphy ve Brad Falchuk’u American Horror Story’yi heyecan dolu ve yenilikçi bir formatta sürdürdükleri için tebrik ederek başladı. “Söz konusu ekiple dizinin yedinci sezonu için de çalışacağımız için gurur duyuyoruz” diyen Landgraf, American Horror Story’nin her sezon daha geniş bir hayran kitlesine ulaştığını ve oyunculardan ışıkçılara herkesin bu seriyi sıra dışı bir seri haline getirmek için çabaladığını sözlerine ekledi.

Sarah Paulson, Kathy Bates, Cuba Gooding Jr., Lady Gaga ve Denis O’Hare gibi isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu altıncı AHS sezonu Roanoke‘un bu akşam yayınlanacak bölümünün tanıtım klibini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wMiVx5PqcwI