Gail Simone'dan altı bölümlük "Plastic Man" serisi geliyor

Karikatür sanatçısı Jack Cole tarafından yaratılan ve DC Comics’in en şahsına münhasır kahramanlarından biri olan Plastic Man, altı bölümlük yeni bir macerayla geri dönüyor.

Daha önce Birds of Prey, Superman, Batgirl ve Wonder Woman gibi çizgi romanlarda karşımıza çıkan yazar Gail Simone’un kaleme alacağı ve daha önce birçok farklı çizgi romanda birlikte çalıştığı Adriana Melo’nun çizimlerini üstleneceği yeni Plastic Man serisinin detayları da paylaşıldı.

Herhangi bir kötü karakterin ya da bir Justice League üyesinin bilmediği Plastic Man’in gerçek kimliği olan Eel O’Brian, dünya üzerindeki en “akıllı” kötülerin bir araya geldiğini ve dünyaya hükmetmek için planlar yaptığını fark eder. Fakat çevresindeki kimsenin O’Brian’a inanmamasıyla birlikte, bu kötü karakterlerin çılgın planını durdurma görevi de Plastic Man’e düşer.

Söz konusu seride Plastic Man‘i, DC Comics evreninin çeşitli kötü karakterlerinin bir araya geldiği yeni bir takım ile karşı karşıya göreceğiz gibi gözüküyor. Altı bölümden oluşacak yeni Plastic Man serisinden paylaşılan görseller aşağıda görülebilir.

plastic1
plastic2
plastic3
plastic4