Gelecek program: “Black Widow”, “Twenties”, “Doctor Who” ve dahası

Haftalık fragman seçkimizle, ilerleyen günlerde vizyona çıkacak film ve dizilere kafamızı uzatalım.

Black Widow

Marvel sinematik evreninde Scarlett Johansson’un canlandırdığı Natasha Romanoff karakterini merkezine alacak Black Widow, 1 Mayıs 2020’de gösterime giriyor. Filmin ilk fragmanı baştan sona aksiyon ve tanıdık yüzlerle dolu.

Awkwafina is Nora from Queens

Rap müzisyeni ve oyuncu Awkwafina’nın gerçek deneyimlerinden yola çıkarak hazırlanan Awkwafina is Nora from Queens, New York sokaklarında genç bir kadın olmayı farklı açılardan ele alacak. Comedy Central’da Ocak 2020’de yayına başlayacak diziden ilk fragman paylaşıldı.

High Maintenance

Vimeo’da bir web serisi olarak başlayan ve sonra HBO’ya taşınan High Maintenance, dergi ekibinin favori dizilerinden biri. Dördüncü sezonu 7 Şubat 2020’de başlayacak diziden yayınlanan 50 saniyelik fragmanda komedyen Larry Owens’ı da Prince kostümüyle görüyoruz.

Twenties

Master of None’ın senarist ve oyuncularından olan, son olarak Queen & Slim isimli filmiyle gündeme gelen Lena Waithe imzalı yeni bir dizimiz var. BET’in 2020 yayın programının merak uyandıran yapımlarından biri olan Twenties, Afro Amerikalı genç bir kuir kadının ve iki yakın arkadaşın hikâyesini anlatacak.

Just Mercy

Bir avukat olan Bryan Stevenson’ın otobiyografik kitabı Just Mercy: A Story of Justice and Redemption’dan uyarlanan filmin başrollerinde Jamie Foxx ve Michael B. Jordan’ı izleyeceğiz. Türkiye’de 14 Şubat’ta vizyona girecek filmin yönetmeni Destin Daniel Cretton.

Doctor Who

BBC 1’da 1 Ocak’ta başlayacak Doctor Who’nun 12. sezonunda başrolümüz Jodie Whitaker’ı “büyük krizler”, eski ve yeni uzaylılar ve uçaklarla bir kovalama bekliyor!

Curb Your Enthusiasm

Seinfeld’in yaratıcılarından Larry David’in bol ödüllü serisi Curb Your Enthusiasm, onuncu sezonuyla geri dönüyor. 1999’da başlayan ve çeşitli aralarla 20 yıla on sezon sığdıran Curb Your Enthusiasm’in yeni bölümleri ocak itibariyle HBO’da.

Killer Therapy

Geçtiğimiz yıl Ashes filmiyle yönetmenliğe adım atan Barry Jay’in ikinci uzun metrajı, sosyopat bir gencin başına gelenlerden sorumlu tuttuğu terapistleri ve karanlık doğasıyla yüzleşmesini konu edecek bir korku filmi. ABD’de bahar aylarında vizyonda.

Soundtrack

Netflix’in yeni müzikal serisi Soundtrack, Los Angeles’ta geçecek ve birden fazla aşk hikâyesini Dolly Parton şarkılarıyla birbirine bağlayacak. 18 Aralık 2019’da ilk sezonu yayınlanacak dizinin yaratıcısı Josh Safran.

Crisis on Infinite Earths

Sinema yapımlarında Marvel’ın gölgesinde kalan DC Comics, Marv Wolfman ve George Perez’in klasik çizgi roman serisi Crisis on Infinite Earths’ün uyarlamasını The CW’nun Arrowverse Crossover bölümü olarak kurguladı. Flash, Supergirl, Superman, Green Arrow ve dahası bir arada!

Yükleniyor...