Georgia Anne Muldrow hepimizi süper kahraman olmaya çağırıyor

Los Angeles’ın müzik sahnesinde cazdan hip hop’a birçok farklı estetikten müzisyen ve prodüktörle yaptığı çalışmalarla büyüleyen Georgie Anne Muldrow, önümüzdeki mayıs ayında VWETO adını verdiği hip hop beat albüm serisinin üçüncü bölümünü yayımlayacak.

VWETO III’ü beklerken ikinci durağımız “Unforgettable” oldu. “Mufaro’s Garden”ı takip eden parça, synth dokunuşlarıyla genişleyen atmosferik bir “funk mantrası”.

Muldrow bu şarkıyı insanların kendilerini olumlu bir şekilde “unutulmaz” kılabileceklerini fark ettirmek umuduyla yazmış. Bizi bu mantra ile insanların kendileri, aileleri ve en nihayetinde bütün bir dünya üzerinde olumlu etkileri olabileceğini düşünerek, aynada gördüğümüz yansımaların içindeki güçle “unutulmaz” olmaya çağırıyor bir nevi. Üstelik “Unforgettable” ile başlayan bu uyanış çağrısına rapçileri, şarkıcıları, şairleri ve beatbox icracılarını da davet ederek etki alanını genişletmek niyetinde. 

Zira müzisyen, “Unforgettable” üzerine kendi vokallerini ekleyerek #VWETOIII hashtag’i ile paylaşıp Muldrow’u etiketleyenlerin arasından beğendiklerini Instagram üzerinden paylaşacak.

VWETO III, neye ihtiyacınız olduğunu keşfetmek için çıktığınız uzun bir içsel yolculuk sonrasında kendinizi yeniden doğurmak için tasarlanan bir hareket: Sizi kendinizin süper kahramanı olmaya çağırıyor ve gücünüzün arkasındaki motif olmayı hedefliyor.

Yazı: Asena Büyük


Yükleniyor...