"Ghost In The Shell" filminin Batou'su Pilou Asbæk oldu

Başrolünde Scarlett Johansson’u izleyeceğimiz, ünlü manga serisi Ghost In The Shell‘in sinema uyarlamasında, Batou karakterini canlandıracak isim de belli oldu. Danimarkalı aktör Pilou Asbæk, 31 Mayıs 2017’de vizyonda olması planlanan filmde söz konusu karaktere hayat verecek.


Johansson’la birlikte ikinci kez kamera karşısına geçecek olan Pilou Asbæk, Luc Besson’un Lucy filminde de ünlü oyuncuyla çalışmıştı. Game Of Thrones‘un altıncı sezonunda da bir bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Asbæk, Dreamworks Pictures tarafından sinemaya uyarlanacak Ghost In The Shell‘de Section 9’ın en iyi ikinci dövüşçüsü olan Batou’yu canlandıracak.

Straight Outta Compton‘ın senaristi Jonathan Hermen’ın senaryosunu yazacağı, Snow White and the Huntsman filminin yönetmeni Rupert Sanders’ın da yöneteceği Ghost In The Shell, manga tutkunları tarafından epeydir sinemaya uyarlanması beklenen serilerin başında geliyordu. Bugüne dek çeşitli animasyon uyarlamaları olan Ghost In The Shell‘in bu ay yayınlanan yeni animesinin fragmanını aşağıda görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=C_QnrnoRPlk