Guillermo Del Toro filmi "The Shape Of Water"dan ilk fragman

Pan’s Labyrinth, Hellboy ve Pacific Rim gibi filmleriyle tanınan yönetmen Guillermo Del Toro’nun merak uyandıran yeni filmi The Shape Of Water‘dan ilk fragman yayınlandı.

Yönetmenin diğer filmlerinde olduğu gibi fantastik ve karanlık bir atmosfer vaat eden The Shape Of Water‘da izleyeceğimiz isimler arasında Michael Shannon, Sally Hawkins, Michael Stuhlbarg ve neredeyse bütün Del Toro yapımlarında olduğu gibi Doug Jones bulunuyor. Senaryosu Vanessa Taylor ve Guillermo Del Toro imzası taşıyan film, 1963 yılında gizli bir laboratuvarda gerçekleşen sıra dışı olayları konu ediyor. Devlet tarafından gizli tutulan bir araştırmayla ortaya çıkarılan ilginç bir canlı türüyle, laboratuvarda çalışan bir görevlinin arasında oluşan bağ ve etrafında gelişen olayları izleyiciye sunacak olan film, Türkiye’de 2018’in şubat ayında vizyona girecek.

Filmin ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.

Geçtiğimiz hafta sonu başlayan dördüncü sezonuyla sona erecek olan The Strain dizisinin ardından, Guillermo Del Toro’dan iki sinema filmi daha gelecek. Pacific Rim‘in uzun zamandır beklenen devam filminin yanı sıra, yönetmenin kendine has dokunuşuyla nasıl bir hale getireceği merak konusu olan Pinocchio uyarlaması da yolda.