“Handmaid’s Tale”ın 3. sezon fragmanı Amerika’yı uyanmaya davet ediyor

İkinci sezonuyla izleyiciyi nefes kesen bir finalle baş başa bırakan ve yeni sezonu merak ve korku içinde beklenen “Handmaid’s Tale”ın üçüncü sezonuna ilişkin ilk görüntüler, Pazar akşamı Super Bowl’da yayınlandı.

June’un Amerika’yı uyanmaya davet ettiği fragmanın, Ronald Reagan’ın meşhur “Amerika’da Sabah” kampanyasında kullanılmış eski reklam filmi model alınarak hazırlandığını anlıyoruz. Anlatıcının “Amerika’da yeniden sabah oldu. Bugün ülkemizin tarihinde görülmemiş kadar çok sayıda kadın işe gidecek. Bu yıl düzinelerce çocuk sağlıklı ve mutlu ailelerin evinde dünyaya gelecek,” sözleri eşliğinde başlayan fragman June’un araya girerek “Uyan Amerika, sabah sona erdi.” uyarısını vermesiyle  yürek yırtan karanlığa girişini yapıyor.

“Eğer ordu kurmamızı istemiyorlarsa bize bu üniformaları vermeyeceklerdi.”

Fragmanın sonunda June’u Lincoln Anıtı’nın merdivenlerinde damızlıklardan oluşan dev bir ordu ve koca bir haçın karşısında görüyoruz. Hulu’nun açıklamalarına göre June’un Gilead rejimine karşı direnişini merkeze alacak üçüncü sezon için henüz elimizde net bir tarih yok. Bir diğer haber ise “Law & Order: Special Victims” ve “Oz” dizilerinden tanıdığımız Christopher Meloni’nin bu sezonda Commander Winslow karakteri olarak karşımıza çıkacağı. Ayrıca Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Bradley Whitford ve Ann Dowd da yeni sezonla birlikte yine ekranımıza dönecek isimlerden.

Yükleniyor...