Harmondia'nın ilk albümü ve ilk klibi yayında!

Berke Can Özcan ve Burak Irmak’ın yepyeni projesi Harmondia’nın ilk albümü olan A Strange Tissue of Space and Time dijital mecralardaki yerini aldı. Albümün yayınlanmasıyla birlikte “Kalumbu” şarkısı için çekilen klip de görücüye çıktı!

Müzikal geçmişleri yirmi yıla dayanan ve şimdiye dek Tamburada, Dandadadan, 123, Big Beats Big Times gibi sayısız projede güçlerini birleştiren Berke Can Özcan ve Burak Irmak’ın bir duo olarak kaydettiği ilk albüm olan A Strange Tissue of Space and Time, baştan sona zihin açıcı fikirlerle ve beklenmedik şarkı formlarıyla dolu. İkilinin Beykoz’daki studio mermaid’de kaydettiği albümün miksi Pharoah Talin, mastering’i de Emre Değer imzası taşıyor. Berke Can Özcan’ın kurucusu olduğu Who Are We Who We Are etiketiyle yayınlanan albümü iTunes üzerinden dinlemek için buraya tıklamanız yeterli.

Albümden yayınlanan ilk klip olan “Kalumbu”, John J. Holden’ın Mozambik ve Swaziland’da çektiği görüntülerden oluşuyor. Grupla ilgili daha fazla fikir sahibi olmak için buraya tıklayarak web sitesine ulaşabilir, aşağıdaki bağlantıdan da “Kalumbu” klibini izleyebilirsiniz.