HBO'dan "The Night Of"un ikinci sezonu için açık kapı

Yılın en çok konuşulan televizyon yapımlarından biri olan ve en baştan beri bir mini seri olarak adlandırılan The Night Of‘un yaratıcıları ve HBO temsilcilerinin dizinin ikinci sezonu için görüşmeler yaptığı ortaya çıktı.

Bu yaz HBO’nun programlama şefi olan Casey Bloys, Variety’ye verdiği röportajda The Night Of‘un kanal için çok önemli bir dizi haline geldiğini ve söz konusu dizinin devam etmesini istediklerini dile getirdi. Karanlık atmosferiyle ve etkileyici senaryosuyla akıllarda yer eden dizinin yaratıcıları Richard Price ve Steven Zallian’ın fikir alışverişi yapıyor olduklarına değinen Bloys, ikilinin tatmin olduğu bir hikayenin ortaya çıkmasının ardından kanalın The Night Of‘un yeni sezonu için çalışmalara başlayacağını açıkladı. “Richard ve Steven, sadece yeni bir sezon daha yapmış olmak için zorlama fikirlerle karşımıza çıkmayacaklar” diyen Bloys’a göre, ikinci The Night Of sezonu gerçekleşse bile bunun yakın bir gelecekte olmasını beklemek pek mümkün gözükmüyor.

Oyuncu kadrosunda Riz Ahmed, Bill Camp, John Turturro ve Peyman Moaadi’nin yer aldığı dizinin geri dönüşünün nasıl olacağı konusunda da henüz erken olduğunu dile getiren Bloys, yine de John Turturro’nun canlandırdığı John Stone karakterini yeniden görmenin heyecan verici olacağını sözlerine ekledi.