“Hostiles / Vahşiler” özel ön gösterimine katılmak isteyenler buraya!

Scott Cooper’ın yönettiği ve kadrosunda Christian Bale, Rosamund Pike, Ava Cooper’ın yer aldığı Hostiles / Vahşiler ’in 5 Nisan Perşembe akşamı Kadıköy’deki ön gösterimine katılacak 10 şanslı çiftten biri olmak için size bir sorumuz var.

13 Nisan’da vizyona girecek olan Scott Cooper filmi  Hostiles / Vahşiler ’in özel ön gösterimi, Bant Mag. sosyal medya hesaplarını takip eden şanslı sinemaseverlerin de katılımıyla 5 Nisan Perşembe günü Kadıköy’de gerçekleşecek. Gösterimin çıkışında ise filmden ilham alan müzikleri dinleyebileceğiniz DJ set için istikamet Bant Mag. Havuz / Bina*.  

Aşağıdaki sorumuzun doğru cevabını [email protected] adresine gönderen ilk on kişiden biri olduğunuz takdirde, bir arkadaşınızla birlikte 5 Nisan Perşembe akşamı Kadıköy’deki özel gösterime katılmaya hak kazanacaksınız.

Herkese bol şans!

Hostiles’ın oyuncu kadrosundaki hangi genç ve yetenekli isim bu yıl Oscar ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday olmuştu?

Türkiye’de 13 Nisan’da vizyona girecek olan filmin özel ön gösterimi, Bant Mag. ve The Moments Entertainment işbirliğiyle gerçekleşiyor.

*Gösterim sonrasında Bant Mag. Havuz / Bina’daki buluşmaya katılım ücretsizdir.