İddialı kadrosuyla "The Devil All the Time"dan ilk fragman

Sunduğu canlı yayın esnasında intihar eden spiker Christine Chubbuck’ın hayat öyküsünü anlattığı Christine’den hatırlanabilecek, Sundance ve Cannes gibi film festivallerde dikkatleri üzerine çeken yönetmen Antonio Campos; iddialı yeni projesiyle tekrar sinema gündeminde. Netflix’te yayımlanacak The Devil All the Time, son yıllarda kariyeri yükselişte olan birçok genç oyuncudan oluşan etkileyici kadrosuyla da büyük merak uyandırmakta.


Donald Ray Pollock’un 2011 tarihli aynı isimli romanından uyarlanan filmini, “II. Dünya Savaşı’nın sonu ile Amerika’nın Vietnam Savaşı’na katılımının başlangıcı arasında geçen, çeşitli karakterlerin hayatlarının kesiştiği, çok aşamalı bir anlatı” olarak betimliyor Campos. Filmde Ohio, Knockemstiff’de yolları kesişen ve pek de tekin sayılmayacak birçok karakterin izini sürülmekte: Suça batmış eski bir Vietnam askeri, günahkâr bir rahip, seri katil bir çift, sahtekâr bir şerif ve kendini tüm bunların ortasında bulan, iyi niyetli fakat şiddete yatkın bir genç…

Tom Holland, Robert Pattinson, Bill Skarsgård, Riley Keough, Mia Wasikowska, Jason Clarke, Haley Bennett, Harry Melling, Eliza Scanlen ve Sebastian Stan’dan oluşan kadrosuyla The Devil All the Time, 16 Eylül 2020’den itibaren Netflix’te izlenebilecek.

Yazı: Merdan Çaba Geçer