3 ürün: IFC Films poster seti, Halo ansiklopedisi, Outkast figürü

IFC Films’in 20. yaşını kutlayan poster seti, dizi uyarlamasıyla gündemde olan Halo’nun evrenini keşfe çıkan ansiklopedi, Outkast solisti Andre 3000’ın Funko Vinyl Gold figürü… Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Berberian Sound Studio poster
IFC Films poster seti

Bağımsız sinemanın öncülerinden biri olarak anılan New York merkezli film dağıtım şirketi IFC Films’in kuruluşunun 20. yılı özel bir poster setiyle kutlanıyor. Frances Ha, Berberian Sound Studio, Sputnik, Boyhood ve The Punk Singer gibilerinin de arasında olduğu 16 filmlik serideki her bir poster, farklı bir sanatçı tarafından hazırlanmış. 

Screenprint poster setinin her biri müthiş gözüküyor. Koleksiyonun tamamı için Mondo’nun online dükkânı ziyaret edilebilir.

Halo ansiklopedisi
Halo ansiklopedisi

Pablo Schreiber ve Jen Taylor’ın başrollerini paylaştığı dizi uyarlamasıyla 2022’de çok konuşulacak ünlü video oyunu serisi Halo’nun evrenini enine boyuna keşfe çıkan bir ansiklopedi. Dark Horse ve 343 Industries ortaklığıyla hazırlanmış tam 488 sayfalık Halo Encyclopedia Deluxe Edition, 30 Mart 2022’de piyasada olacak. Halo evreninin ortaya çıkışının 20. yılı sebebiyle hazırlanan ansiklopedide, birçok karakterin orijin hikâyesi ve oyunun geçtiği mekânlara dair ilginç bilgiler derlenmiş. Tabii özel görsel eşlikçiler de koleksiyon değerini artırıyor.

Detaylar için Dark Horse’a buyurun. 

Outkast - Hey Ya figürü
Outkast – Andre 3000 “Hey Ya!” figürü

Outkast’e Grammy kazandıran 2003 tarihli “Hey Ya!” parçasının klibini hatırlarsınız muhtemelen. Tamamı Andre 3000’dan oluşan, yeşil kıyafetler giymiş bir orkestra parçayı çalıyor, dinleyenler çıldırıyordu. Funko, bu ikonik klipteki solist Andre 3000 için özel bir figür tasarladı. Ocak 2022’de satışa çıkacak yaklaşık 13 cm uzunluğundaki Vinyl Gold figür, ekose pantolonu ve mikrofonuyla birlikte geliyor. 

Ürün detayları için Entertainment Earth’e bakabilirsiniz.